Zdravotní ortopedické matrace

Půjčte si matraci k vyzkoušení domů

Chcete mít jistotu, že jste si vybrali správně? To je hračka. Matraci Vám proti vratné záloze zapůjčíme přes noc domů a ráno budete mít jasno.

Nově jsou u nás v naší vzorkové prodejně k dostání matrace od českého výrobce MPO.
Nabízíme zdravotní ortopedické matrace v různých rozměrech. V nabídce máme nejen matrace v standardních rozměrech, ale i v atypických rozměrech vyrobených na zakázku, jako jsou třeba matrace do karavanů.

Pro správný a účinný odpočinek po náročném dni je ideální zdravotní matrace a nejlépe pokud je vyrobena z přírodních materiálů. Konstrukce zdravotní matrace umožňuje dokonalou oporu pro tělo a správnou polohu páteře během celého spánku. Všechny zdravotní matrace jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jsou testovány pro alergiky, astmatiky či ekzématiky. Nevytvářejí se v nich plísně ani škodlivé mikroorganismy. Pěnové materiály umožňují různé konstrukční profilování a zónování matrací zajištující vysoký komfort ležení a odpočinku.
Přijďte k nám a vyberte si z naší široké nabídky.

U nás si můžete vyzkoušet nebo na vyzkoušení zapůjčit tyto matrace:

matrace 1+1 ORTHO SENIOR

Matrace Ortho Senior je produkt od firmy MPO, který je navržen tak, aby poskytoval pohodlný a zdravý spánek, zejména pro seniory. Zde jsou některé klíčové vlastnosti této matrace:

Dvě tuhosti na každé straně:

Jedna strana je středně tvrdá, zatímco druhá je tvrdá. To umožňuje výběr podle vašich preferencí.

Vyztužené boky matrace usnadňují vstávání z postele a zároveň zpevňují okraje matrace, aby se předešlo pádu.

Výška matrace:

Ortho Senior má výšku 23 cm, což je více než dostatečná tloušťka pro ortopedickou matraci.

Tato tloušťka poskytuje správnou podporu pro páteř a klouby.

Dvě strany s různými materiály:

Paměťová pěna: Přizpůsobuje se tvaru těla a ulevuje od tlaku na citlivá místa. Sníží přenos pohybu, takže nebudete rušeni partnerem, který se v noci převaluje.

Antidekubitní profil z HR pěny: Zlepšuje prodyšnost matrace a odvádí přebytečné teplo a vlhkost od těla. HR pěna je odolná proti prohlubování a deformaci.

Univerzální použití:

Ortho Senior je vhodná pro všechny typy spáčů, ale obzvláště prospěje těm, kteří trpí bolestí zad nebo kloubů, často se probouzejí s bolestmi nebo se zotavují z nemoci nebo zranění.

Kvalita a bezpečnost:

Matrace je vyrobena s použitím švýcarského lepidla na vodní bázi.

5-zónový systém matrace optimalizuje pozici těla při spánku.

Pokud hledáte matraci, která vám dodá pocit jistoty a komfortu, Ortho Senior by mohla být skvělou volbou!

matrace 11 ortho senior jpeg - Matrace

Ortho Senior matrace

 

HORSE DREAM GOLD

Matrace Horse Dream Gold je přírodní a luxusní matrace, která kombinuje koňské žíně, latex a vlákna agáve. Má výšku 18 cm, nosnost 120 kg a je vhodná pro alergiky. Je pružná, vzdušná, hygienická a odolná. Přizpůsobí se tvaru těla a podpoří páteř. Je možné vybrat z různých potahů a rozměrů.

Matrace Horse Dream Gold je určená pro uživatele s vyššími nároky na nosnost, kteří hledají přírodní a luxusní matraci. Je vhodná pro váhovou kategorii do 120 kg, ale dobře se přizpůsobí i při nižším zatížení. Je také vhodná pro alergiky, protože je hygienická a odolná proti plísním a bakteriím.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace

HORSE ACTIV

Matrace Horse Activ je ortopedická matrace, která je vyrobena z polyuretanové pěny, studené pěny a koňských žíní. Má dvě rozdílné strany tuhosti, které si můžete volit podle svého zdravotního stavu nebo nálady. Je vhodná pro aktivní lidi, kteří potřebují po náročném dni dokonalou relaxaci. Koňské žíně jsou prodyšné, vzdušné, akumulují teplo a odvádějí vlhkost. Matrace je v akci 1+1 zdarma a je možné ji vyrobit i na míru. Matrace Horse Activ je vhodná pro uživatele, kteří hledají ortopedickou matraci s přírodními materiály a dvěma rozdílnými tuhostmi. Je také vhodná pro alergiky.

Dvě různé tuhosti matrace jsou dobré pro uživatele, kteří chtějí mít možnost volby mezi měkčí a tvrdší stranou matrace. To může být užitečné podle aktuálního zdravotního stavu, nálady nebo preferencí. Dvě různé tuhosti matrace také umožňují lepší přizpůsobení tělu a rozložení tlaku.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace

HÉRA

Matrace Héra je partnerská matrace, která je vyrobena z eukalyptových pěn s rozdílnou tuhostí a koňských žíní. Je vhodná pro uživatele, kteří chtějí mít možnost volby mezi měkčí a tvrdší stranou matrace podle svého zdravotního stavu nebo preferencí. Je také vhodná pro alergiky, protože je hygienická a odolná proti plísním a bakteriím. Eukalyptové pěny jsou elastické a prodyšné s extraktem eukalyptu, který má osvěžující účinek. Koňské žíně jsou lehké, prodyšné, odvádějí vlhkost a dodávají oporu tělu. Partnerská matrace je matrace, která je určená pro manželské postele a nabízí možnost volby mezi různými tuhostmi nebo materiály pro každého z partnerů. Matrace je vhodná i při bolestivosti kloubů.

Partnerské matrace jsou vhodné pro ty, kteří mají odlišné potřeby nebo preference při spánku a chtějí si zajistit maximální komfort a pohodlí. Matrace Héra má nosnost do 130 kg.gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace

MEMORY COMFORT

Matrace MEMORY COMFORT je ortopedická matrace se 7 anatomickými zónami a výbornými ortopedickými vlastnostmi. Je vyrobena z viscoelastické pěny, která se přizpůsobuje tělu a rozkládá jeho hmotnost, a z tepelně modifikované PUR pěny, která poskytuje dobrou oporu a tvarovou stálost. Matrace má dvě strany s různou tuhostí (3 a 3,5 ze stupnice 1-5), na výšku 20 cm a nosnost do 120 kg.

Matrace MEMORY COMFORT doporučujeme osobám, které trpí bolestmi zad, krční páteře nebo kloubů, protože matrace poskytuje výbornou oporu a vnoření těla. Také bychom jí doporučili osobám, které mají rády tvrdší spaní nebo mají vyšší váhu, protože matrace má vysokou nosnost a tuhost.

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Matrace

MARINA

Matrace Marina je inovativní, složená z plátů studené pěny Eucapur profilovaných do “pěnových pružin”, které se skvěle přizpůsobí vašemu tělu. Je pružná a prodyšná. Má 5 anatomických zón a nosnost 120 kg. Je vysoká 18 cm, vhodná pro osoby s bolestmi zad nebo pro ty, kteří mají rádi střední až tvrdší spaní. Matrace Marina je nejvhodnější pro osoby, které hledají pružnou a prodyšnou matraci, která se přizpůsobí jejich tvaru a váze. gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace

REGINA

Matrace Regina je partnerská zdravotní matrace se 7 anatomickými zónami a střední až tvrdší tuhostí. Je vyrobena z pojené PUR pěny, která poskytuje pevnost a oporu páteři, a z profilované RE pěny, která zajišťuje prodyšnost a pohodlí. Matrace má nosnost 120 kg a výšku 16 cm. Je vhodná pro uložení na rošt nebo pevnou podložku. Matrace Regina je partnerská, takže si můžete vybrat mezi měkčí a tvrdší stranou podle vašich preferencí.

Matrace Regina je zdravotní matrace, která poskytuje pevnost a oporu páteři a zabraňuje nepřirozenému křivení.

7 zónový systém matrace 1+1 REGINA

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace

LORETA

Matrace Loreta je partnerská zdravotní matrace se 7 anatomickými zónami a výškou 19 cm. Je vyrobena z kvalitních pěn VISCO, PUR a HR, které poskytují pružnost, prodyšnost a pohodlí. Matrace má nosnost 120 kg a výjimečnou konstrukci s měkčí a tvrdší stranou, které si můžete měnit podle vašich potřeb. Matrace je vhodná pro lidi se zdravotními problémy nebo pro seniory, protože umožňuje snadnější usedání i vstávání.

Matrace Loreta obsahuje tři typy pěny: VISCO, PUR a HR. VISCO je paměťová pěna, která se přizpůsobí tvaru a váze těla a rozloží tlak. PUR je polyuretanová pěna, která poskytuje pevnost a oporu páteři. HR je studená pěna, která je prodyšná a komfortní. Tyto pěny společně zajišťují optimální podmínky pro zdravý a pohodlný spánek.

Tato kombinace pěn je vhodná pro seniory, protože nabízí vysokou kvalitu, pohodlí a zdravotní přínosy.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace

ANDROMEDA

Andromeda exkluzivní, vysoká partnerská matrace se 7 anatomickými zónami a dvěma různými tuhostmi. Je vyrobena z eco pěny BIOGREEN a HR pěny s extraktem z eukalyptu. Je vhodná pro uživatele s vyššími nároky na nosnost, kteří hledají přírodní a luxusní matraci. Je také vhodná pro alergiky, protože je hygienická a odolná proti plísním a bakteriím. Matrace Andromeda má nosnost do 130 kg.

 • Matrace má orientační výšku 23 cm, která se může lišit podle typu potahové látky.
 • Matrace má snímatelný a dělitelný potah, který lze vybrat z různých variant (standardní, strečový, s aloe vera, s bambusem, nepromokavý, se stříbrem, omyvatelný).
 • Matrace je v akci 1+1 zdarma a je možné ji vyrobit i na míru.
 • Matrace je doporučená pro partnerské matrace, pro dospělé, pro mladé a studenty, pro seniory a pro osoby s bolestmi zad nebo kloubů.
 • Biogreen pěna je speciální typ polyuretanové pěny, která je vyrobena z přírodních materiálů a olejů z kokosových ořechů, lnu a vlny. Biogreen pěna je vysoko pružná, prodyšná, antibakteriální a dlouhotrvající. Biogreen pěna se podobá latexu a má méně rovnoměrnou strukturu buněk než běžné pěny, což zajišťuje lepší oporu těla, pružnost a pohodlí. Biogreen pěna je vhodná pro zákazniky, kteří požadují nejvyšší kvalitu matrací a chtějí spát v přírodním prostředí.

Andromeda obsahuje výtažek z eukalyptu, který je přidán do horních vrstev z HR pěny. Výtažek z eukalyptu má několik výhod pro spánek, jako je zvýšení pohody, prohloubení spánku, antibakteriální a antiseptické účinky, uvolnění psychických bloků a odbourání fyzického vyčerpání.gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace

ERGONOMY PLUS

Ergonomy plus ortopedická taštičková matrace s nosností 150 kg, která je zhotovena z jádra tvořeného až 400 taštičkovými pružinami. Tyto pružiny skvěle rozkládají hmotnost těla a zvyšují bodovou pružnost matrace. Matrace má také letní a zimní stranu, které jsou tvořeny deskou z lehčené pěny a deskou z kokosového vlákna. Matrace má výšku 18 cm a 5 anatomických zón.gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace

SPRING HORSE LUX

SPRING HORSE LUX vhodná pro osoby, které hledají kvalitní a luxusní matraci s přírodními materiály.

SPRING HORSE LUX je taštičková matrace s nosností 130 kg, která je zhotovena z jádra tvořeného 400 taštičkovými pružinami. Tyto pružiny skvěle rozkládají hmotnost těla a zvyšují bodovou pružnost matrace. Matrace má také vrstvu z koňských žíní, které jsou prodyšné, vzdušné, akumulují teplo a odvádějí vlhkost. Matrace má výšku 20 cm a 7 anatomických zón.

SPRING HORSE LUX vyhovuje i seniorům, protože poskytuje pevnou a ortopedickou oporu páteři a kloubům. Matrace je také vhodná pro těhotné, je hygienická a odolná proti plísním a bakteriím. Matrace je také prodyšná a vzdušná, což může pomoci při pocení nebo zvýšené teplotě těla. Nicméně, každá těhotná žena má jiné potřeby a preference, takže je dobré poradit se s lékařem nebo porodní asistentkou před výběrem matrace.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace

CUPRA ProMed

Cupra ProMed vysoká matrace s paměťovou pěnou s obsahem molekul mědi a koňskými žíněmi, která vytváří pro spánek a odpočinek dokonalé prostředí. Matrace Cupra ProMed je vhodná pro aktivní lidi, sportovce a pro všechny věkové kategorie včetně dětí. Matrace má výšku 28 cm a 5 anatomických zón.

 • Vrchní vrstva: paměťová pěna Cupra Active s obsahem molekul mědi (4 cm)
 • Střední vrstva: lehká prodyšná deska z koňských žíní (2 cm)
 • Spodní vrstva: mikropružiny 480 ks/m2 v jednotlivých taštičkách (16 cm)
 • Celková výška matrace: 28 cm (orientačně, může se lišit podle typu potahové látky)gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Matrace
Kontaktujte nás

AKCE - Matrace 1+1 zdarma

Využijte zvýhodněných nabídek matrací 1+1 zdarma. Nabízíme zvýhodněné matrace z klasických materiálů, ale i kombinace s přírodními materiály, např. matrace 1 a 1 z koňských žíní, takže si opravdu vyberou i ti nejnáročnější. Uvedená cena za matraci 1+1 platí pro 2 kusy matrace. Matrace je možné vyrobit i na míru. Zdravý spánek nejvýhodněji, to jsou matrace 1+1 zdarma.

Kontaktujte nás
matrace head - Matrace
matrace 11 ortho senior jpeg - Matrace

 

Matrace podle doporučení:

 • pro dospělé

 • partnerské
 • pro seniory

 • pro vysoké váhy

 • matrace pro bolavá záda

 • pro příležitostní spaní

 • do dětských postýlek

 • pro děti

 • pro studenty

matrace dafne - Matrace

Materiál:

visco - Matrace

Materiály použité na výrobu matrací jsou od ověřených dodavatelů. Při výběru materiálů jsou preferovaný český výrobci a všechny použité materiály mají certifikáty výroby a kvality.

Visco – paměťová pěna která je přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.
Visco Aloe Vera – paměťová pěna s esenciálními extrakty z aloe vera.
Visco Levandule – paměťová pěna o 200% prodyšnější díky systému otevřených buněk, měkká na dotek, ale velmi odolná a přizpůsobivá.

biogreen - Matrace
Visco Heřmánek – paměťová pěna s esenciálními extrakty z heřmánku.
HR – studená pěna, prodyšná a komfortní pěna, odvádí vlhkost z lůžka.
PUR a BIO PUR –  poskytuje dobrou oporu těla a tvarovou stálost.
RE – pojená směs pěn, která poskytuje vybornou tuhost a oporu páteře.
LATEX – směs přírodního kaučuku, přizpůsobivý tělu, výborně rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.
Dále nabízíme matrace obsahující kokosovú desku, koňské žíně a mořskou trávu.

Latexová 5zónová matrace:

matrace farao rast kh 2 - Matrace

Matrace podle materiálu:

 • latexové

 • pěnové

 • matrace z paměťové pěny

 • sendvičové

 • pružinové a taštičkové

 • s kokosovým vláknem

 • s koňskými žíněmi

 • z BIOGreen® pěny

 • přírodní

 • z eukalyptové pěny

 • BIO matrace ručně šité